DİLEK SU

Adana Tesisat İşleri

web sitemize hoş geldiniz.Su Tesisat Kaçağı | Atık su kaçağı ve temiz su kaçağı

Su Tesisat Kaçağı | Atık su kaçağı ve temiz su kaçağı

Kırmadan kameralı cihazlarla su tesisat kaçağı tespit ve onarım hizmetini tek kalemde alacağınız adres. Temiz su kaçakları ve atık su gideri kaçaklarını bulmak için yeterli donanıma sahip mobil araçlarla hizmet veren firmamız profesyonel çalışma yürütmektedir. Banyonuz alt kata su kaçırıyorsa tesisat sisteminizi kameralarla kontrol ettirmenizi öneriyoruz. Tuvalet veya lavabo giderlerinden su sızıntısı problemlerini görüntüleme yapıp bölgesel olarak yerini tespit ettikten sonra tamirat yaptırmak en ekonomik çözümler arasında yer almaktadır. Konusunda profesyonel ustalarla çalışıp tesisat kaçaklarını hiç bir yer kırmadan bulup tamirini yaptırmak ister misiniz? Sizi Adana tesisatın su kaçakları tecrübesi ve son sistem kameraları ile tanışmaya davet ediyoruz. Su tesisat borularınızın yeni veya eski olması farklı bir durum ortaya koymaz. Yeni 2 aylık bir tesisat borusunda kaçak meydana gelebilir. Benim tesisatım yeni bu borularda kesinlikle kaçak olmaz demeyin. Piyasada plastik boru kaynak makinesine eline alan ustayım diye geçinirse vay geldi o müşterinin haline. Su kaçakları genelde yeni yapılan yapılarda veya yeni tadilatı bitmiş banyo ve mutfaklarda meydana gelmektedir. Firmamızdan pis su kaçaklarını kontrol ve temiz su tesisatını kontrol etmesi için yardım alabilirsiniz. Su kaçağı tespiti için ortalama bize 3 saat ayırmanız yeterli olacaktır. Sebebi belli olmayan tesisat kaçakları alt kattaki komşunuzu rahatsız edebilir. Bunun dışında aynı durum sizin başınıza da gelebilir. Üst kat komşunuzun banyosundan sizin tavana su damlaması meydana gelebilir. Bunların önlenmesi ve bir daha ortaya çıkmaması için sorunun kaynağını kökünden çözmek gerekir. Su tesisat ustalarına artık güvenmiyorsanız bizi arayın sizi bu mağdur durumdan kurtaralım. İşinin ehli profesyonel ustalarımız kırma dökme yapmadan su kaçağının tespitini yapıp, garantili bir şekilde onarımını yapabilirler.

Tesisat kaçağı bulma cihazları ortalama 2 ile 3 saat arasında dairenizde nerden su kaçağı yapıyor bulabilirler. Sistemli ve kontrollü bir şekilde eleye eleye tesisatınızda kaçak kontrolü yapan servisimiz emin olana kadar o bölgede herhangi bir kırım yapmazlar. Seramikleriniz yada fayanslarınız kırılmadan önce su tesisatınız bir kaç testten geçer. Bulunan bölge veya nokta %100 emin olunduktan sonra tadilat işine başlanır. Su tesisat kaçaklarını bize sormadan kırmanızı önermiyoruz.

Önceki SayfaAnasayfa

Neden Dilek Su Adana Tesisat ?

Sıhhi tesisat sektörüne küçük yaşlarda başladık. Aileden gelen bir meslek olarak bu işi, diğer su tesisatçılardan farklı olarak nasıl yapabiliriz gibi düşünürken teknoloji ile tanıştık. Her dairede yaşanan su kaçağı, su tesisat problemlerini araştırarak kendimizin geliştirdiği ve hazır piyasada satılan makineler ile bu işe başladık. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet verdik. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik.

Üzeri beton veya ahşap kaplı su tesisat borularında meydana gelen kaçakları bulmak için su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanarak, en az maliyetle kurtulabilirsiniz.

Su tesisat sektöründe gelinen son nokta !