DİLEK SU

Adana Tesisat İşleri

web sitemize hoş geldiniz.Robotla Kırmadan Lavabo Gideri Açma

Robotla Kırmadan Lavabo Gideri Açma

Kanal açma çalışmalarımız da tüm ekiplerimizde kamera ve robotlar bulunmaktadır.Gider tıkanıklarınızı kamera kullanarak açmaktayız.Kırmadan robotla lavabo açma cihazı tıkanıklığı zahmet vermeden açmaktadır. Kamera lavabonuz açıldıktan sonra borunuzun içerisinde ne var ne yok gösterir. Açılan tıkanıklıklar garanti altında yapılıp gelen lavabo açma ustaları tecrübeleri ile tıkanmaya kesin çözümler sunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı sizlerin kokulu rüyası. saç kılları, sabun tortuları, yemek artıkları, kir yağ derken lavabo açmak kabusumuz olur çıkar. Lavabo açmak için piyasada bilinçsizce tüketilen ürünlerin kullanımı sonucu lavabo giderinize zarar verebilir. Böyle durumlarda vakit her şeyden önemlidir. Lavabo açma konusunda uzman ekiplerimiz sorununuzu kırmadan dökmeden ortalama yarım saat ve 1 saat içerisinde sıfır sorunla çözmektedir.
son sistem makine ve kameralı cihazlarımızla hem sorununuzdan kurtulup hem de değerli vaktinizi boşuna harcamamış olacaksınız..
Lavabo tıkanıklığı açma işlemi zaman tasarrufu ve temizlik demektir. Özel cihazlarla boruya gönderilen kamera tıkanık bölgeyi tespit eder. Cihazın boruya gönderilip tespit işlemi tamamlandıktan sonra  lavabo açma başarıyla sonuçlanır. Güvenilir firmamızda gönül rahatlığıyla bu sıkıntıdan kurtulmak artık çok kolay. Kötü kokulu açıcıları bir kenara bırakıp lavabo açma konusunda deneyimli ekibimize başvurabilirsiniz.

Önceki SayfaAnasayfa

Neden Dilek Su Adana Tesisat ?

Sıhhi tesisat sektörüne küçük yaşlarda başladık. Aileden gelen bir meslek olarak bu işi, diğer su tesisatçılardan farklı olarak nasıl yapabiliriz gibi düşünürken teknoloji ile tanıştık. Her dairede yaşanan su kaçağı, su tesisat problemlerini araştırarak kendimizin geliştirdiği ve hazır piyasada satılan makineler ile bu işe başladık. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet verdik. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik.

Üzeri beton veya ahşap kaplı su tesisat borularında meydana gelen kaçakları bulmak için su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanarak, en az maliyetle kurtulabilirsiniz.

Su tesisat sektöründe gelinen son nokta !