DİLEK SU

Adana Tesisat İşleri

web sitemize hoş geldiniz.Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Sadece su kaçaklarınızı tespit edip hizmeti sonlandırmıyoruz.Tespit çalışmasından sonra gerektiği kadar kırım yaparak kaçağınızın tamirini de yapmaktayız.Su kaçağı tespitinde yöntem en üst safhalara ulaşmış durumdadır. Cihazla su kaçağı bulma denildiğinde ilk akla gelen, son derece gelişmiş teknolojik cihazlarla görüntüleme yapıp sorunun özüne inmektir.
Garantili hizmet anlayışımızla güven barındıran bir firma olarak, sorunu kökten çözüp sizlere en iyi sonucu sunmak bizim görevimizdir. Su kaçakları gözünüzü korkutuyorsa noktasal ve bölgesel kaçak su tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Zamanın en kıymetli hazinelerinden biri olan suyunuzu boşa harcamayın. Rutubet veya nem problemlerini basite almayın, su tesisat kaçak kontrolünü yaptırın.

Su kaçakları; genelde borunun patlaması, delinmesi, ek yerlerinden ayrılması veya boruların zaman içinde hasar görmesi sonucunda oluşur ve su sızıntıları meydana getirir.
Bu su sızıntılarını firmamız olarak son derece hassas cihazlarla ölçümler yapılarak sağlıyoruz.
Cihazla su kaçağı bulma konusunda eski yöntemlerle yapılan çalışmalar her zaman zahmet ve uzun süreli vakit gerekmiyordu. Şimdi ise özel makine ve kameralarla sağlanan hizmet sizleri bu dertten kurtarmış durumdadır. Artık su tesisatınızın tamamı kırılmadan sorunlu bölge tespit edilip basınçlı su ve robotlarla temizleme işlemi yapılmaktadır.
Cihazla su kaçağı yaparken özel robotlarımız sayesinde yer tespitinin ardından konusunda uzman ekiplerimizle ayağınıza kadar hizmet sunmaktayız.
Su kaçakları her zaman, ev ve işyerlerinizin düzenini bozup bizi meşgul etmekle kalmayıp kötü koku ve görüntüsüyle canımızı sıkar. Birde üzerine bu konuda uzman olmayan tesisatçıların gelip evimizi işyerimizi sorunun nerden kaynaklandığını bilmeden kırıp dökmeleri ve ardından çıkan temizlik işi bizi iyice çileden çıkartır.
Cihazla su kaçağı bulma sayesinde artık bu dertten kurtulmanız mümkün. Müşteri bilinçlendirmek adına uyguladığımız internet sitemiz sizleri en iyi biçimde aydınlatıp profesyonel ekibimizle sorununuza çözüm bulmaktadır.

Önceki SayfaAnasayfa

Neden Dilek Su Adana Tesisat ?

Sıhhi tesisat sektörüne küçük yaşlarda başladık. Aileden gelen bir meslek olarak bu işi, diğer su tesisatçılardan farklı olarak nasıl yapabiliriz gibi düşünürken teknoloji ile tanıştık. Her dairede yaşanan su kaçağı, su tesisat problemlerini araştırarak kendimizin geliştirdiği ve hazır piyasada satılan makineler ile bu işe başladık. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet verdik. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik.

Üzeri beton veya ahşap kaplı su tesisat borularında meydana gelen kaçakları bulmak için su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanarak, en az maliyetle kurtulabilirsiniz.

Su tesisat sektöründe gelinen son nokta !