DİLEK SU

Adana Tesisat İşleri

web sitemize hoş geldiniz.Robotla Kanal Açma

Robotla Kanal Açma

Hertürlü boru tıkanıklıklarınızı sınıfın da en uzman ve deneyimli ekip ve ekipmanlarla en kısa zamanda sorunlarınızı çözmekteyiz.Kanal tıkanıklığı denildiğinde akla gelen ilk şey kötü görüntü ve kokular. Kanal tıkanıklığı açma işlemi firmamızın uzman kadrosu ve teknolojik cihazları sayesinde yüzünüzü güldürüyor.
Pis ve temiz su tesisatınızda oluşan kanal tıkanıklığı günümüzde çok sık rastladığımız bir sorun halini almaya başladı. Bununla başa çıkmak için sıradan işlemlerin yerini profesyonel ekip ve son sistem cihazlar aldı. Biz firma olarak tıkanıklık sorununu çözüme ulaştırmak için tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz. Pimaş borularda robotla kanal açma diğer firmalardan farklı olarak kameralı bir şekilde yapılmaktadır. Kameranın faydaları saymakla bitmez. Robotla açılan kanal borularında herhangi bir kırık veya patlak oluşmaz. Pimaşın içini görmenize yarayan kameralar atık su borularınızda garanti demektir.
Kanal tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme gibi bir çok faaliyette hizmet gösteren firmamız kullanılan son sistem kanal açma cihazlarıyla, kanal tıkanıklığını açmadaki süreyi minimum seviyeye indiriyor. Kameralı uygulanan bu sistemde cihaz kanal içindeki çökme kırık çatlak ve daha bir çok problemi kısa sürede tespit edip sonuca ulaşmamızı sağlıyor.
Kanal tıkanıklığı en çok toz yağ ve mazgal içinde biriken kalıntılardan meydana gelir
Kanal sistemleri yoğun kullanım nedeniyle ev işyeri site gibi yaşam alanlarındaki pis su atıkları, tabaka oluşturmuş boruları tazyikli su ile açarak tıkanıklığın giderilmesini sağlar.
Bu sorunla mücadele etmek için zamanında uygulanacak profesyonel destek binanıza kalıcı hasarlar vermeden sorunu önler.
Pis su atıklarının yarattığı sorunlardan kurtulmak için donanımlı müdahale ekiplerimiz sayesinde  kanal tıkanıklığı açma ve onarımı, rögar tıkanıklığı açma gibi hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede uygun fiyata sizlere ulaşırız.

Önceki SayfaAnasayfa

Neden Dilek Su Adana Tesisat ?

Sıhhi tesisat sektörüne küçük yaşlarda başladık. Aileden gelen bir meslek olarak bu işi, diğer su tesisatçılardan farklı olarak nasıl yapabiliriz gibi düşünürken teknoloji ile tanıştık. Her dairede yaşanan su kaçağı, su tesisat problemlerini araştırarak kendimizin geliştirdiği ve hazır piyasada satılan makineler ile bu işe başladık. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet verdik. Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik.

Üzeri beton veya ahşap kaplı su tesisat borularında meydana gelen kaçakları bulmak için su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanarak, en az maliyetle kurtulabilirsiniz.

Su tesisat sektöründe gelinen son nokta !